Server user sayısı

Konu, 'Genel Sohbet' kısmında nuriboyka1 tarafından paylaşıldı.

1. nuriboyka1

nuriboyka1

• Üye
    • OracleGamer.ORG

10    

1 

www.OracleGamer.ORG 2 Yaşında !
    son bi kaç gündür inanılmaz bir düşüş var oyuncu sayısında siteye baktığımda 13-14 k yı buluyordu oyuncu sayısı şuan 11 k görüyorum en fazla açıkcası üzüyor bu beni güzel bir server buldum diyordum inşallah daha da düşüşe geçmez,öte yandan bu kc pazarlarının saçmalığı nedir 23 m den bir anda 40 m e nasıl çıkabilir? bilgilendirirseniz sevinirim nick-MARVELOUS
  2. Mr.Dreamboy

Mr.Dreamboy

• Üye
    • Aktif Üye
    • Moderatör
    • OracleGamer.ORG

477    

33 

40 M'ye çıktığı yok 3-5 kişi cebındeki gblerle 200 250 den kc toplayıp piyasa yapmaya çalıştı başaramadı gece 2 de 270 e vardı oda şuan için normal bir fiyat gb 5 tl :) User konusunda ise farm yapanlardan giden vardır cz de bi değişme yok pek ve malum final haftası hafta içi vs vs.
  3. Ekim

Ekim

• Üye
    • OracleGamer.ORG

59    

0 

NE 13-14ksı kardeşim baştakı 10k şişirme burda usko steam oynamış illa vardır cypher 8k user yaptı max ondada 4 maradonda iğne atcak yer yoktu gidin bi bakın maradona git bak czye suan 50 kişi yoktur
  4. Kyzm

Kyzm

• Üye
    • OracleGamer.ORG

107    

21 

serverde sabit oyuncu sayısı 7-8k czde pk ıtem kasanlar dahil aksam 8 den sonra 500 kişi rahat oluyor adım atıcak yer olmuyor . öğlen ve sabah saatleri sakin oluyor cz 100 kişi anca var.
    Pu1ssanceK bunu beğendi.
  5. YesBebegim

YesBebegim

• Üye
    • OracleGamer.ORG

48    

15 

Aşırı kalabalıkta iyi değil böyle iyi :D
  6. ITZSEKO

ITZSEKO

• Üye
    • Moderatör
    • Twitch Yayıncısı
    • OracleGamer.ORG

139    

59 

Serverda User Az diyenler bunu sadece gündüz e göre söylemesi çok sacma , Arkadaslar bu oyunu 7-24 oynuyacaksın yada oyunda olacaksın diye bir kayde yok , Sen boş zamanın olur oyuna girersin oynarsın , kimi arkadaslar ögrenci okula gidiyor , kimisi evli , kimisi işinde gücünde. Maden alanları full , eslant exp slotları dolu , maradon pazar dolu pk gündüzleri 100-200 arası aksam en az minimum 400 kişi daha ne olsun ne bekliyorsunuz ?
    meextasy ve Pu1ssanceK bunu beğendi.
  7. nuriboyka1

nuriboyka1

• Üye
    • OracleGamer.ORG

10    

1 

7-24 oyundayım emin ol pc hiç kapanmıyor benim dediğim önceki haline göre bi farklılık geldi öyledir veya değildir düşüncemi belirttim
  8. ITZSEKO

ITZSEKO

• Üye
    • Moderatör
    • Twitch Yayıncısı
    • OracleGamer.ORG

139    

59 

Gidenler oldu evet , Ama giden arkadaslar server a pk atmak icin gelen kişiler degiller server ı ticaret olarak görüp gb kasıp np kasıp çarı satıp ne koparırsam o bana kardır diyen kişiler . O yüzden pek etkilenmedi . Server suan iyi durumda , Her 2 Irkı Geziyorum Gayet Exp Slotları Dolu Lvl kasanlarda pk geldiği zaman cok güzel olacak :)
    iyi oyunlar
    meextasy, nuriboyka1 ve Pu1ssanceK bunu beğendi.
  9. pkever3455

pkever3455

• Üye
    • OracleGamer.ORG

135    

22 

aksam andream eventine girmeyip hala user yok diyenler boş yapmasın cidden cz aksamları ve eventlerde full cekiyor sw sabah herkes sizin gibi işsiz degil işinde gücünde millet :)
    Pu1ssanceK bunu beğendi.
  10. Pu1ssanceK

Pu1ssanceK

• Üye
    • Y.Moderatör Adayı
    • Twitch Yayıncısı
    • OracleGamer.ORG

128    

68 

Hiç bir oracle server'ında olmadığı gibi bu serverda da userler server'i bu tarz söylemler yada milleti galeyana getirecek şekilde birbirini kışkırtmadığı sürece server'a hiç bir şey olmaz. Düşüncem uzun süre 3/2 lik kısmın oynayacağını ve asıl bu oyunu ortam için dostluk için ve pk için oynayan asıl insanların kalacağı yönündedir. Emek veripte 1 ay sonra buraları terk etmek ne benim nede arkadaşlarımın huyudur. AssasinatioN (DIRENIS) clanı olarak her daim buradayız. Eminim ki bir çoğunuzda benim gibi düşünüyordur. İyi forumlar.
    ITZSEKO bunu beğendi.
  11. Pu1ssanceK

Pu1ssanceK

• Üye
    • Y.Moderatör Adayı
    • Twitch Yayıncısı
    • OracleGamer.ORG

128    

68 

GİT O ZAMAN STEAMKO DA OYNA KARDEŞ.
  12. nuriboyka1

nuriboyka1

• Üye
    • OracleGamer.ORG

10    

1 

benim insanları galeyana getirme gibi bir derdim yok ne kazanıcam böyle yapsam düşüncemi söylüyorum burda
    Pu1ssanceK bunu beğendi.
  13. Pu1ssanceK

Pu1ssanceK

• Üye
    • Y.Moderatör Adayı
    • Twitch Yayıncısı
    • OracleGamer.ORG

128    

68 

Senin için demedim orda genelleme yaptım :)
    nuriboyka1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş