Duyuru 05.01.2017 Güncelleme notları,Krallık seçimi ve +2 Takı upgrade tarihi

Konu, 'Güncelle Notları' kısmında GMSurprise tarafından paylaşıldı.

1. EvaMendeS

• Üye
    • OracleGamer.ORG

6    

3 

www.OracleGamer.ORG 2 Yaşında !
    mageyi bitirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz meleler serverda yakında mage kalmıyıcak hala mage damageleri ne zaman düşücek diyorsunuz 80 ile 70 skilinin aynı damage vurması normalmi bunuda söyleyin ???
    aruhan003 bunu beğendi.
  2. aruhan003

• Üye
    • OracleGamer.ORG

2    

0 

Kardeş Bunu yazan Kişiliksizler beyinlerindeki eksiklikleri nefislerindeki arzularla dolduruyorlar. Kendisi warrior ve düzeltildiğinde yemicek bununki ve ağlayacak. Yaşımı bilmeden egosunun yettiği yere kadar yorum yapabilen aklının bir köşesini kullanma gücünün 10/1'ini kullanmaya çaba sarf eden gerzek lightofgod kendini savunmak için değil warrior oynadığı için eğer düşerse damagesi Damagesine güvenipte değil HPsine güvenipte ve Rezistanslarına güvenipte girmeye çalışcak. Ama öyle olmadığı için şuan tek warior 8 magenin içine girip rahatlıkla en azından 4 5 kişiyi haklıyor. Aynı anda atarlarsa 8 mage 1 warrioru kesiyor. Ama 1 warior 4 5 mageyi kesiyor. Kafasının içindeki bilgilere türkürdüğüm kılıksız herifi. Benimle konuşurken annene ve babana saygın olduğu gibi Allah'ın yarattığı kula saygıdan abi de Seni bilgilerinin her cümlesinden rezil rüsfa ederim. Kalkmış warrior asas olan yorum yapmış bilgisi sıfır demiş. Yanımda olsan sana bilgilendirmeyi bedenine fiili yüklemi oluştururdumda değilsin...
  3. EvaMendeS

• Üye
    • OracleGamer.ORG

6    

3 

geçen killthe gm eventin altına yazılan yorumları okuyorum yokk mage eventi mageler için cok iyi ooooh mageler alanla herkesi keser falan yazmışlar sinir krizi geçirdim ve güldüm resmen oyunu bozanlar pvp serverlarda oyunculardır her zaman damagelerin sabitleşmesini saglayan da onlardır item farkı diye bir olay var sen dual 7 shardla 7 raptorla cz geçersen mageye tabiki tek atmayı bekleyemessin ben yedigim damagelerden menmunum warior asastan ama hala arrtırmaya calısıyolar ve yaptılar bunu adminlerde bu kişileri nasıl dinliyor anlam veremiyorum asas damageleri arrtırılmış zaten tek yiyoruz bunun ötesi yokki yöneticiler lütfen bunada cevap versin herşeyi düzeltiyorsunuzda magenin 70 ile 80 skilini neden aynı damage vuruyor biz hala şikayet etmiyoruz ellerinden gelse magenin alan skilleri olmamalı dicekler ki diyorlar bile yani rezalet bu
    aruhan003 bunu beğendi.
  4. aruhan003

• Üye
    • OracleGamer.ORG

2    

0 

Evet Kardeş bak hepsiyle konuş dicekleri şey mageler. Biz ise asas diyoruz warrior diyoruz tekil konuşuyoruz. 8 Novayı ortaya koyuyorlar oha fazla diyorlar. 1 mele party 2 mage partyi deviriyor buna gelince neymiş oynamasını bilcekmiş. Lr nadiren kitliyor glacier desen nerdeyse yok. Ne olcak kaçmaktan başka? Sadece karakterini savuruyorlar bu kişiler.
  5. Rest. MardukIHera

• Üye
    • Yasaklı
    • OracleGamer.ORG

179    

39 

Çok yerinde bir bakım olmuş Elinize sağlık..
    ancak belirtmek isterim ki ''Petler kutu açmada safsaklasıyor 3 kutudan 2 si açılıyor . Konu ile ilgilide bir çalışma yaparsanız seviniriz.''
  6. Rest. MardukIHera

• Üye
    • Yasaklı
    • OracleGamer.ORG

179    

39 

İnsan Oğlu Namkördür.
    Yaz Gelir '' Çok Sıcak ''
    Kış Gelir '' Bu Ne Soğuk''
    Yaranamazsın..
    Cigarette ve aruhan003 bunu beğendi.
  7. GMSurprise Working...

• Administrator

3.927    

754 

Pet sorunu detaylı bir sorun zamanla çözülecektir.
    Sekme olaylarını 70 skill'inde fixledik diğer skiller sonraki bakımda kontrol edilecektir.

Teşekkürler.
    Hangi JOb üstün olursa anında fazla vuruyor havasına kapılıyorlar malesef, Yıllardır bu sorun devam etmekte.

Maden ve balık dropları sabit kalacaktır,Piyasanın iyiliği için gayet makul seviyededir.Yakında etkinlikler ile piyasadan çıkacak GB'ler oyunun oynanabilirliğini arttıracaktır.

Upgrade oranları panelde belirttiğimiz şekildedir bu konu hakkında konuşmak tamamen yersizdir ve şans meselesidir.

Sildiğiniz CHR klasorunu tekrar getirirseniz problem çözülür,Şuan için oyuna bir yama düşünmüyoruz ileride olabilir.

Tekrar göz atılacak.

Skiller konusunda gerekli çalışma tamamlandı ve duyuruldu.Unutmayınki bu skilleri biz kafamızdan uydurmadık orjinal oyuna bağlı skillerdir kapatılması söz konusu olamaz.

Sonraki bakımda detaylı kontrol edilecek tekleme skilleri ve yavaşlatma oranları.
  8. GMSurprise Working...

• Administrator

3.927    

754 

Biz kişileri dinlemiyoruz,sunucu genelinde anket yayınlayıp oyuncuların seçmesini sağlıyoruz,Ayrıca tek yiyoruz dediğinizde defansınızı kontrol ettinizmi hiç? normal bir mageye göre sizede yüksek gelmedi mi ?
  9. Athan2000

• Üye
    • OracleGamer.ORG

2    

0 

Juraid ne zaman peki?
  10. GMSurprise Working...

• Administrator

3.927    

754 

Yakında aktif edilecektir testler sürmekte.
  11. ImStyL

• Üye
    • Aktif Üye
    • OracleGamer.ORG

304    

5 

ice ve lr tutma oranlarını düzeltmeniz lazım
  12. EvaMendeS

• Üye
    • OracleGamer.ORG

6    

3 

ben yediğim damage az yada fazla demedim dikkatli okumamışssınız sanırım ben yediğim damageden menmunum gayet dedim. :)
  13. EARLENE

• Üye
    • OracleGamer.ORG

1    

0 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  14. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

kardeşim beyin loblarında problem mi var ??? yoksa algılamada mı problem yaşıyosun ??? yazdığımız cümlelerden 1 tanesini seç çıkart göster deki warriora istediğimiz yükseltme dengelemeler normal uskodakinden fazla olsun ??? hakkımız olanı istiyoruz sen neye havlıyosun ? neye itiraz ediyosun onu anlamış değilim =) ????
  15. reikideiki

• Üye
    • OracleGamer.ORG

24    

3 

7 Gün oyuna girmemiş olan ve tekrardan oyuna girenlere 3 Günlük bedava Skill/Stat sıfırlama scroll hediye edildi.(No trade)

daha 2 gün önce gittim 90m harcayıp skill ve stat sıfırladım bilsem böyle birşey olacağını oyuna girmez beklerdim gerçekten çok sanslıyım
    şimdi o parayı tekrar kasabilmek için görev itemi sat dur
  16. Extazy4

• Üye
    • OracleGamer.ORG

21    

2 

Hocam madde 13deki 9takilari basdim 10oldu ama +1gecmiyo kapalı başlıyor aclı yardim
  17. Extazy4

• Üye
    • OracleGamer.ORG

21    

2 

+103adet takıyı basilmyo +1olmyofailet veryo acil yardım
  18. Extazy4

• Üye
    • OracleGamer.ORG

21    

2 

Hocam madde 13 de ki soeuna bakdnMi ?
  19. Imbaka

• Üye
    • OracleGamer.ORG

46    

4 

o kadar saçma iş yapıyorsunuz ki anlamıyorum arkadaş madem eski haline çeviricektiniz neden düşürdünüz rogue damagelerini böyle iş mi olur adamlar yine ilah oldular sw de
  20. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

kardeşim sakin olur musun tam olarak problemin nedir çözüm bulamadığın şey nedir ?
Yüklüyor...