Duyuru 05.01.2017 Güncelleme notları,Krallık seçimi ve +2 Takı upgrade tarihi

Konu, 'Güncelle Notları' kısmında GMSurprise tarafından paylaşıldı.

1. NOBODYY

• Üye
    • OracleGamer.ORG

1    

0 

www.OracleGamer.ORG 2 Yaşında !
    Herkes damage odakli fikrini beyan etmis bende farkli bi konuya deginicem. Onceki guncellemeden sonra maden (golden mattoc) droplari dusuruldu. Yaklasik 4.5-5 saatte rpr geliyor ve bu zmn icinde aldigimiz drop tamamen REZALET. Pc nin acik kaldigi surede aldigim drobun sayisina mi, pc nin yorulmasina mi, pc nin verdigi radyasyona mi, yoksa elektrik faturasina mi yanayim ? Siz soyleyin yetkili arkdslar??? Ayrica sunuda belirtmek isterim 2 pc kullanan biriyim onceden tek pc de aldigim drobu simdi 2 pc de cikartamaz oldum. Arz ederim.
  2. kaan2846

• Üye
    • OracleGamer.ORG

4    

1 

%5 e homeko diyorsanız yazık !! cz de farm yapan kaldımı bak bakalım exp kasan varmı bi bak etrafına slotlar basılıyormu pk dönüyormu slot kavgası yapılıyormu !!! He bu arada bugün pazardan 13 gb lik chitin 7 cektim karısık, 2 tane 8 geçti yaklasık ortalama 18 m den aldıgımı varsayarsak ki busslara para harcamadım bu sana 13 gb ile 72 adet chitin 7 eder harcadıgım 13 gb elimde olan 330 m ki bu ilk olmuyor geçtiğimiz haftada 2 upgrade yaptım md +8 denedim 45 adet elimde 3 tanesi 8 geçti. Dün itibariyle tövbeliyim upgrade'e harcadıgım gb ye suan çarı düzmüştüm kimse kusura bakmasın. Emek+ paran=HÜSRANN!!!!
  3. RustyRyan

• Üye
    • Yasaklı
    • OracleGamer.ORG

141    

22 

bu nick youtube videolarim mage pk da dahil edenadan beridir yaklasik 8 9 yildir oynamaktayim orkun musun diye arada pm gelmekte fakat bilen bilir o yuzden bir problem gormuyorum senin kuruntun
  4. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

sen oyundan mı anlıyosun şimdi ?? onu mu idda ediyosun ??? warrior berserker skilleri hakkında konuşuyoruz . sen ne sçamalıyosun ? ömründe pwp dışında başka serverda oynamadığın çok belli. bari susta büyüklerin konuşsun rezil etme kendini
  5. Quantum34

• Üye
    • OracleGamer.ORG

3    

0 

@GMSurprise peki kanatı geri getirmek istediğimizde ne yapmamız gerekicek bu kadar zor bışey istemiyoruzki görünür görünmez butonu olsun dıyoruz kanatlarda sadece isteyen istediği yerde görunur yapar istemeyen görnmez
  6. kodaline

• Üye
    • OracleGamer.ORG

15    

0 

ben bu oyunu pathosun ilk açıldığı zamandan beri oynuyorum bilmem hatırlamaya yaşın müsaitmi yorumlara bir bak bakalım sadece warior berserker skilleri mi konusuluyor? Ayrıca ben güncelleme hakkında yorumumu yaptım sen niye üstüne alınıyorsun :) şu oyunu biraz beyninizle oynayın artık pata küte dalayım keseyim cıkayım herkesi diye değil.
  7. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

yaşm 25 ülkenin en iyi fen liselerinden birinden mezunum ülkenin en iyi üniversitelerinden birinde okuyorum 2 olimpiyat derecem var matematikte beyinden mi bahsediyodun ? özür dilerim .yaptığın yorumda bende warriorum demişsin warrior olup yukarda benden başka magelere yüklenen yok bana hitaben konuşmuşsun tabi cevabını verecem. ne yazdığını anla önce
  8. farketmez

• Üye
    • OracleGamer.ORG

56    

10 

9. kodaline

• Üye
    • OracleGamer.ORG

15    

0 

ben ne yazdığımın farkındayım sana cevap vermek istesem alıntı yapar verirdim zaten benim bahsettiğim mage damagelerinin abartılacak kadar abes olmaması sen ve senin mantığınla bu oyunu oynayanlar herkese tek atalım bize hiç vurmasınlar mantığında.Gerçekten acıyorum sana.Bu arada güzel hikaye yazıyorsun cahil insan çok kullan ko da ve hayatında :)
  10. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

normal 1 insan olsam sana küfür etmem gerekiyodu ama ailemden aldığım terbiye buna müsade etmiyor. benim hakkımda bilmeden yalan attığın için. sana bi şey ispatlamak zorunda değilim ama çok merak ediyosan gm den rica et skypa gelsin bütün öğrenci belgelerimi mezun olduğum okulları belgelerle göstereyim . yaşının adamı ol. beyninin algıladığından büyük işlere bulaşma
  11. kodaline

• Üye
    • OracleGamer.ORG

15    

0 

Hıhı tamam kardeş en iyi sensin devam et
  12. danban

• Üye
    • OracleGamer.ORG

45    

4 

@GMSuramar @GMSurprise server da mage damageleri gercekten saçma sapan bir hal aldi biz oyunda mage teamiz bu priestin m23 m20 skillerinin oyundan kaldirilmasi gerek gerçekten bütün düzeni bozuyor oyundaki mageler birbirini 8 e 8 düşüremiyor yani oyunun bir tadi kalmiyor Bir anketle bu master skilleri kaldirilsin serverda melenin istekleri yerine getiriliyor fakat magenin ki önemsenmiyor bakin bu yuzden birakan ve dagilan daha csw gelmeden 4 tane mage team oldu oyunda ve bu gidisle biz ve digerleri de birakacak serverda mage biterse o server bitmis demektir İnşallah dikkate alinir !!!!
  13. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

kardeşim şaka msıın =)) ?? siz bütün mage klanlar aysınızı yeni server geldiği gibi kaçarsınız. pwp serverın efsane bi atasözü var haberin var mı ? mage gider mele her zaman kalır . ayrıca sen gmmi mi tehdit ediyon =) bırak git serverı sne kimsin . kastığınız np yetmedi mi la ? aç gözlülük başa bela
    Son düzenleme: 5/1/17
  14. SirCuorSenza

• Üye
    • Onursal kişi
    • OracleGamer.ORG

71    

8 

Ah şu oto loot'a da bir çözüm üretseniz ne kadar güzel olacak..
    Kutu toplaması için köpeğin keyfini bekliyoruz resmen..
  15. kalamati

• Üye
    • OracleGamer.ORG

11    

1 

Şu okcuları bir türlü anlamıorum kardesım 700 800 malicesiz vuruyorsun sanıyede zaten senın pvp de tek başına pk atma gıbı bı sansın yok bu 1 .
    2.cisi sen zaten 8 yada 7 kısı gezmek zorundasın kı mage mısalı magede tek başına ıs yapamaz okcuda bıraz o kafanızı çalıştırın yahu .
    3. ulan warrıor 1300 seri gırıor mage 2k vuruor okcu asasa da mageyede neredeyse 80 ile tek 70 ıle 1k vuruor seri pekı ya asas neredeyse cp ile serverdehi hiç bir jobu kolay kolay teklıyemıyor . İtemine göre degıl bırader bu mevzu skıl damagesı düşük mesela spike yada thrus .
    4 .Bu madde Gmlere siz assasları düzeltik diosunuzda bizim cp ıle degıl sıkıl damagelerının düşüklüğünden damage atamadıgımı bildirme istiyorum ve siz bunu bildiğiniz hadle oyalamak için cp anketini actınız sen cp %60 tutma,%500 ap yapsan nolur skil damagesi düşük olduktan sonra istediğin kadar iyileştirdik de ayrıca görünmezlikte bugta kalıor basmıor failed verıyor buda ayrı bır sorun . yinede saolun ilgileniyorsunuz sw ile ama geçici çözüm yerine kalıcı sözümler bulmanız dileğiyle kolay gelsin
  16. headsome

• Üye
    • Onursal kişi
    • OracleGamer.ORG

141    

36 

Sırf sana yorum yazmak için giriş yaptım :) Allah için +8 Linen set takınca shell yada krowaz setli magemi oynuyoruz sanıyorsunuz ? Tormentli warriordan 2 k yersin burdada yersin uskodada yersin. 80 Skili seri olsa demişsin :D Warriorunda ''Shoch Stun'' seri olsun madem :)
    LiGhToFgOd bunu beğendi.
  17. danban

• Üye
    • OracleGamer.ORG

45    

4 

kardes benim meleyle bi isim yok eyvallah mele her zaman mageyi keser ama biz mage olarak birbirmizi vurunca tek bile kaldirsak dusmuyor 8 de 8 dusmuyor amk bu yuzden de bi zevki kalmiyor linen set giyen bi mageye wariorun vurmasi normal zaten o kadar
  18. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

kardeşim 1. si oyun bilgin sıfır sanırım bildiğin SIFIR. 2. seçenek ise ciddi manada beyin kıtlığı yaşıyosun 1 asas veya 1 hangi warrior 8 mage kesiyo bana video at hesabına 1000 tl yi hemen atmassam namerdim bu kadar insan şahit. ama ispatlamassan iddanı seni forumdaki arkadaşlara havale ediyorum gerekeni yapsınlar sana .oyundan anlamıyosun madem abilerine müsade et biz konuşalım kardeşim şimdi kaybol ! serverda dandik stafla 1 magenin en kral warriorlardan birini 1 ws 1 de kestiğinin farkında değil süper dahi kardeşimiz gelmiş boş yapıyo. haa gözümdende kaçamdı forumdaki ilk yorumunu yapmışsın yanlış yoldasın üyeliğini hemen sil.
  19. kalamati

• Üye
    • OracleGamer.ORG

11    

1 

senin zekan ile oynayan 8 mageyı 1 asas ve 1 warıoryun kesmesı cok normal .
    LiGhToFgOd bunu beğendi.
  20. LiGhToFgOd

• Üye
    • OracleGamer.ORG

111    

19 

olum yemin ediyorum gülmekten öldüm lan =)))) sabahtır sinir krizi geçiriyodum şu berserker alan skilleri damage azlığından dolayı. senin şu yorumun öldürdü beni kardeşim =)
Yüklüyor...