1. Forumdaki tüm eski konular gizlendi,Rütbeler sıfırlandı
    SummerRise sunucusuna özel olarak hazırlanan forumda artık herşey daha Net!

Duyuru 05.01.2017 Güncelleme notları,Krallık seçimi ve +2 Takı upgrade tarihi

Konu, 'Güncelleme Notları' kısmında GMSurprise tarafından paylaşıldı.

1. Sheva

• Üye
    • OracleGamer.ORG

7    

1 

www.OracleGamer.ORG 3 Yaşında !
    aynen reb 1 için 1 milyar kasılırken reb 2 ye neden 9.5 milyar exp istiyor bunu düzeltin lütfen..
  2. hakan3198

• Üye
    • OracleGamer.ORG

1    

0 

Upgrade oranlarının az olduğunu düşünüyorum biraz artsa iyi olabilir iyi çalışmalar dilerim
  3. sefa1230

• Üye
    • OracleGamer.ORG

4    

0 

Serverın Upgrade Oranları gerçekten çok düşük en azından yorumları silmeyin de okuyun sonuçta bizde playeriz Bununla ilgili bir düzenleme istiyorum,İSTİYORUZ.
  4. kushirikato

• Üye
    • VİP Üye
    • OracleGamer.ORG

438    

3 

bus slotlari usko tarzi cz aoc lara eklense daha iyi olur. hem busun değeri olur hemde cz de bir nebze pk canlanır. özellikle cz de farm yapan kitleyi kesmeyi seven insanlar var
  5. myhem

• Üye
    • OracleGamer.ORG

9    

0 

Bu yönetim bu kafayla devam ederse hem bu server uzun çmürlü olucak hemde aynı db yi bidahaki oracle serverında acarlarsa bu başarılaı 2 katına katlanacaktır bence gercekten ilgi alaka süper türkiyedeki en iyi server suanda hatta abartıp yabancıların serverlarını bile tokatlar diyorum tebrikler gerçekten.
  6. Antares

• Üye
    • OracleGamer.ORG

9    

3 

Bus dropları direkt czye alınmalı bence. Busun bu kadar bol olması çok saçma. Csw'nin bir önemi yok bu şekilde.
  7. xİronside

• Üye
    • OracleGamer.ORG

1    

0 

Karaktere rebirt sisteminde degişiklik şart . 83 level olmuş biri reb 2 atmak isterse 10milyar exp istiyor sımdı bu adam farm mı yapacak expmi kasacak 83/1 den sonra czde kill başına xp gorevi konulabilir . Zor yapmak istemişiniz ama b... cıkmış galiba
  8. sefa1230

• Üye
    • OracleGamer.ORG

4    

0 

Server ilgi alakası mükemmel + Uzun ömürlü ki bu güncellemelerden kesin kez belli fakat upgrade oranları tatmin edici değil %5 Fİlan artmasın cünkü piyasa kötüleşiyor %2 %3 arttırım güzel ve hoş olur BU oran +7 den +8 e geçerken %2 arttırılırsa server çok tatmin edici olur diye düşünüyorum :)
  9. GMSuramar

• Administrator

741    

130 

CZ AOC lar yüksek oranda BUS BES atmakta zaten.

Hightclass ve BUS drobu bukadar fazla iken, upgrade kolay olursa 10 gün içinde bütün oyun fazlasıyla +8 set olmazmı ? Bu durumda Farmın amacı kalmadığında eşyaların değeri düşmezmi ?

Bir oyunda ya Item dropları(Hightclass & Unique) az olup Upgrade kolay olmalı yada tam tersi olmalıdır. İkisi aynı anda olursa HomeKO olur zaten.

Rebirth EXP miktari değişti bakım notlarına ekliyorum unuttum söylemeyi.

Reb 2 > 4576585656
    Reb 3 > 7576585656

Şeklini aldı.
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5/1/17
    Shiera, Emnalbant, bJate ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. kaan2846

• Üye
    • OracleGamer.ORG

4    

1 

Okçuların vurduuğu hasar arttırılsa daha iyi olur. bende 83 lwl bir okçuyum full skill açık ancak 700 den fazla damage görmedim birde 80 ve 50 skiileri aşırı fazla sekiyor zaten az vuruyoruz birde sekiyor iyice tilt oluyoruz. Adamı tam kescez sonunda kill alcaz diyoruz son cana 80 i saklıyoruz oda 70 vuruyor adam ölmeden kacıyor. birde buss droplarının az oldugunu düşünüyorum ve upgrade oranı +8 %3 ten %5 e çıkarsa çok daha iyi olur. Tabi bu benim görüşüm. Maden ve balık oranlarında da iyileştirme yapılırsa güzel olur.
    sefa1230 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş